خواص مصرف بادام زمینی در بدنسازی

خواص مصرف بادام زمینی در بدنسازی

17 views

خواص مصرف بادام زمینی در بدنسازی

بادام زمینی در ورزش بدنسازی می تواند کارایی فراوانی داشته باشد. خیلی از ورزشکاران رشته بدنسازی از مصرف بادام زمینی غافل هستند. این مغز می تواند باعث به وجود آمدن نتایچ شگفت انگیزی در ورزش بدنسازی شود. بادام زمینی سرشار از پروتئین آمینواسیدهای عضله ساز و چربی های مفید می باشد. ورزشکارانی که 1 ساعت بعد از تمرینات بدنسازی از بادام زمینی استفاده می کنند رشد بیشتری را در بدنسازی تجربه می کنند.این مغز می تواند در دوران سخت رژیم غذایی و چربی سوزی از عضلات شما به خوبی محافظت کند و اجازه نمی دهد که عضلات شما تحلیل برود.

 

بادام زمینی به دلیل چربی های مفید حتی می تواند باعث چربی سوزی بیشتر در بدن شود و هم می تواند حجم عضلات شما را افزایش بدهد و هم می تواند به دلیل چربی های مفید و فیبر فراوان باعث کات کردن عضلات شود. مصرف مرتب بادام زمینی می تواند باعث افزایش تستوسترون و در نتیجه افزایش قدرت عضلات شود. افرادی که قبلا از داروهای بدنسازی استفاده کرده اند و دیگر قصد استفاده را ندارند . برای جبران سم ایجاد شده در بافت عضله و یا سلول ها می توانید از بادام زمینی استفاده کنید این باعث می شود که سم موجود در عضلات و بافت ها از طریق ادرار دفع شود.

بادام زمینی خاصیت دیگری هم دارد می تواند باعث قدرت جذب پروتئین در بدن شود. برای افرادی که از مکمل های بدنسازی استفاده می کنند واجب است که حتما 1 ساعت قبل از مکمل های بدنسازی از بادام زمینی استفاده کنند این باعث می شود که مکمل به صورت کامل جذب عضله شود. اما در حالت عادی جذب مکمل ها نصف خواهد شد که در بیشتر مواقع ممکن است کارایی آنچنانی نداشته باشد. پس حتما برای رشد عضلات خود در ورزش بدنسازی از بادام زمینی استفاده نمایید.

 

برای اطلاعات بیشتر در تلگرام با ما در تماس باشید

روی آیکون زیر کلیک کنیددیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.