رشد عضلات سه سر را با این حرکت آغاز نمایید

رشد عضلات سه سر را با این حرکت آغاز نمایید

0 views

رشد عضلات سه سر را با این حرکت آغاز نمایید

فرقی نمی کند که شما شخصی هستید که می خواهید بازوهایتان بزرگتر شوند یا خانمی هستید که می خواهید روی قدرت بدنی تمرکز کنید، ورزش بازو برای همه ما مهم است. بنابراین هر کسی که می خواهد این روزش را یاد بگیرد باید سایر حرکات را به فراموشی بسپارد.

کدام حرکت برای عضله های سه سر شما مهم است؟

ساده است.

این تمرین یک حرکت ترکیبی می باشد اما بیشتر شبیه یک حرکت تکی است. می توانید آن را بطور سنگین انجام دهید. اگر آن را بصورت صحیح انجام دهید آرنج و شانه های شما در معرض خطر کمتری قرار می گیرند. مرد یا زن، تازه کار یا حرفه ای، هرکسی می تواند از پرس JM نفع ببرد.

کدام پرس؟
نامگذاری آن بخاطر مبتکر آن ،  قهرمان وزنه برداری ،  JM Balkery بوده است .  پرس JM ترکیبی از پرس خوابیده و پرس با هالتر است. و تنها یک حرکت برای وزنه برداران نیست. این تمرین به شما کمک می کند تا عضله های سه سر خود را بهبود بخشید و قدرت خود را بیشتر نمایید و می توانید روی میز های معمولی یا سایر دستگاهها، هرکدام را که ترجیح می دهید استفاده کنید. در ابتدا استفاده از آن دشوار است اما زمانی که در انجام این حرکت حرفه ای شوید می توانید آن را برای مدت طولانی تری انجام دهید.

این تمرین را به تمرینات عضله سه سر خود اضافه کنید. ممکن است بخواهید کارهایی مثل پرس زدن انجام دهید تا خون در عضلات سه سر شما یا همان پشت بازو جریان پیدا کند اما این تمرین یک تمرین تکمیلی است .

این نکات را بخاطر بسپارید :
۱- همواره یک همراه داشته باشید تا در مواقع ضروری به شما کمک کند. این فرد می تواند به شما اطمینان دهد که تمرین را بدرستی انجام داده اید.
۲- یک یا دو حرکت اول را سبک تر انجام دهید تا از فرم صحیح بدن خود اطمینان یابید. حتی اگر آن را قبلاً انجام داده اید باید اطمینان یابید که عضله های سه سر شما درگیر هستند.
۳- دست ها را خیلی نزدیک روی میله قرار ندهید. این کار باعث می شود فشار روی کمر شما و مفصل بازوانتان باشد.
۴- در حالی که ممکن است وسوسه شوید که حرکت سنگین تری انجام دهید هرگز این حرکت را تنهایی انجام ندهید. ۴ تا ۶ حرکت مناسب است، اما تلاش خود را به نحو احسنت انجام دهید تا آن را به ۸ تا ۱۰ بار برسانید .

 

 

برای اطلاعات بیشتر در تلگرام با ما در تماس باشید

روی آیکون زیر کلیک کنیددیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.