ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سر

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سر

127 views

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سر

تمرین تخصصی جهت رشد بیشتر ماهیچه های دوسر 

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سرجلو بازو هالتر Ez
۴ مرحله – ۸ تا ۱۰ بار تکرار

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سر
جلو بازو دمبل متناوب میز بالا سینه

۳ مرحله ، ۱۰ بار تکرار (آخرین مرحله بصورت بر عکس)

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سرجلو بازو دمبل چکشی
۳ مرحله- ۱۰ تا ۱۲ بار تکرار

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سرسیم کش خوابیده
۲ مرحله (تکرار)

مهمترین تکنیک ها

استراحت بین همه مرحله ها در این تمرین یک دقیقه میباشد اما در ابتدای هر دوره استراحت باید برای ۱۰ ثانیه ماهیچه های دوسر خود را منقبض و فشرده نمایید. این کار به شما یادآوری می کند که در حال تمرین هستید و بطور واقعی رشد ماهیچه ها را که بدنبال آن هستید بهبود می بخشد.تنها آنها را فشرده و سپس نگه دارید با این کار سوخت و ساز انجام می شود اما بصورتی کاملاً ارزشمند .

جلوبازو هالتر Ez ایستاده

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سرمی توانید از میل هالتر Ez یا Barbell استفاده کنید، هر کدام که ترجیح می دهید، اما هدف از این تمرین این است که از ماهیچه های دوسر با کمترین درگیری کار بکشید. به زور آنها فکر نکنید شما تمرین قدرت نمی کنید. این تمرین فقط برای رشد بیشتر و فرم بهتر ماهیچه ها است، پس در هر تکرار فقط روی کشیدن و تقویت تمرکز کنید.

جلو بازو دمبل متناوب میز بالاسینه

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سراین تمرین به شما کمک می کند تا روی ورزیده کردن ماهیچه های دو سر ، حتی بدون لحظه ای تقلب،  فکر کنید. تمرین را  ادامه دهید تا زمانی که دیگر نتوانید تمرین را انجام دهید.

جلو بازو دمبل چکشی

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سربله، ساعدهای شما در این تمرین کاملاً درگیر خواهند شد و همچنین شبکه بازویی هم درگیر می شود. در مرحله آخر حرکت را بصورت عکس حدود ۳ ثانیه انجام دهید. این تمرین را با یک دست انجام دهید سپس دست را عوض کنید یا حتی می توانید بطور همزمان با دو دست خود کار کنید. فقط باید مطمئن شوید که هر دو بازوی شما در حال کار هستند. این کار را بصورت سرعتی انجام ندهید.

سیم کش

سیم کش در همه مدتی که با آن کار می کنید به شما کمک می کند تا مایچه های دو سر خود را تحت کشش و فشار قرار دهید. در بالاترین حد پیچشی مضاعف و آهسته وارد کنید تا پیک تمرین شما به حداکثر برسد. شما احتمالاً می خواهید این تمرین را سرعت ببخشید اما لطفاً این کار را انجام ندهید. از صدمه دیدن خود جلوگیری نمایید و بطور قدرتی تمرین را به پایان رساند.

برای اطلاعات بیشتر در تلگرام با ما در تماس باشید

روی آیکون زیر کلیک کنیددیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.